Дитячий проєкт «Митрополит Андрей та його музей»

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького з нагоди 155-річчя від дня народження свого засновника  презентує новий освітній дитячий проєкт «Митрополит Андрей  та його музей».

 Презентація проєкту  відбудеться 29 жовтня 2020 року о 16.00 у головній будівлі  Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (за адресою:  м. Львів, проспект Свободи, 20).

Команда музейників розпрацювала інтерактивний путівник-квест для дітей, який у формі захопливої гри та анімації знайомить з історією музею та його збірками. У путівнику оживають постаті митрополита Андрея та першого директора музею Іларіона Свєнціцького. Вони розповідають маленьким  відвідувачам про початки формування музею, знайомлять з його скарбами й ставлять запитання. 

 Автори путівника пропонують зосередити увагу глядачів  на трьох локаціях: головній будівлі (просп. Свободи, 20), Історичному комплексі (вул. М. Драгоманова, 42) та Художньо-меморіальному музеєві Олекси Новаківського (вул. Листопадового Чину, 11). Розповідь буде присвячена вибраним творам українського мистецтва ХІV –– початку ХХ століть,  що належать до  знакових   пам’яток  української духовно-культурної скарбниці.

Путівник буде доступний на інтерактивних панелях, встановлених в експозиціях у кожній зі згаданих локацій.

Проєкт реалізовано за підтримки Департаменту з питань культури,

національностей та релігій ЛОДА

 Партнер проєкту:

ГО «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні»

 Інформаційні партнери:

Газета «Львівська пошта»,

«Фотографії старого Львова»,   

ТК «24 канал»

Esthète Газета

Інтернет-видання «Кулемет»

Інтернет-видання «4 студія»