Про сайт

Матеріали, вміщені на цьому сайті, надані Національним музеєм у Львові імені Андрея Шептицького (НМЛ) з метою широкого інформування щодо основних програм та послуг, які надає НМЛ, а також сприяння у їх легітимному використанні. Термін “матеріали” включає: інформацію, твори мистецтва, тексти, відео, аудіо, анімаційні та фотофайли.

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

Вебсайт НМЛ обіймає і подає матеріали, які є інтелектуальною власністю НМЛ й захищені авторським правом. Авторське право, що належить НМЛ (чи іншим юридичним особам), гарантоване Конституцією України і діє в рамках Цивільного кодексу України (Глава 36), Закону України «Про авторське право і суміжні права» та чинних законодавчих актів України, присвячених авторському праву, а також підлягає регулюванню у рамках відповідних законів інших країн.

Інформація, вміщена на цьому вебсайті, надається з метою некомерційного використання й застосування для особистих цілей. Індивідуальні користувачі можуть перезавантажувати, копіювати чи розповсюджувати матеріали за умови дотримання наступних вимог: збереження їх незмінними, наведення відповідних посилань на власника (автора) і зазначення першоджерела. При цьому слід вказувати адресу вебсайту: www.nml.ua. Користувачі повинні дотримуватись усіх додаткових умов і регулювань, що можуть з’являтись на окремих сторінках вебсайту.

Будь-яке інше використання вебсайту, за відсутності відповідного письмового дозволу НМЛ (чи іншого власника авторського права), заборонене, включаючи: репродукування будь-яким із технічних засобів і розповсюдження матеріалів із комерційною метою, включаючи комерційну публікацію чи використання для приватного заробітку.

З метою використання матеріалів цього вебсайту з комерційною метою слід отримати попередній письмовий дозвіл НМЛ. НМЛ надає дозвіл на користування інформацією, вміщеною на вебсайті НМЛ, на свій розсуд, розглядаючи кожен індивідуальний запит, зокрема.

Використання матеріалів НМЛ вважається таким, що виконується в комерційних цілях, за умови що, його здійснює комерційна структура в комерційних цілях або некомерційна структура, кінцевою метою діяльності якої є отримання прибутку, чи якщо кінцевий продукт отриманий і розповсюджений безкоштовно, чи за певну вартість чи за мінімальну оплату некомерційною організацією.

Для одержання більш детальної інформації чи отримання дозволу на використання зображень НМЛ, включно із ліцензованими заявками, а також інших матеріалів, таких як СD (фільм) чи відео, прохання звертатись:
Tel.: 0322 – 35-88–46
Fax: 0322 – 35–88–49
E-mail: [email protected]

МАТЕРІАЛИ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ

НМЛ уживає усі можливі заходи, щоб забезпечити захист авторських прав інших юридичних осіб, що володіють авторським правом на матеріали, уміщені за їх добровільною згодою на вебсайті НМЛ. НМЛ, зі свого боку, не може гарантувати дотримання усіх прав третьої сторони, матеріали якої подані на його вебсайті. Ці матеріали не повинні використовуватись у жодній із форм; їх не можна копіювати чи завантажувати без попереднього дозволу третьої сторони.

ТОРГОВА МАРКА

Торгові марки, представлені на цьому вебсайті, включаючи назву музею “Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького” і лого НМЛ, є зареєстрованими і/чи незареєстрованими марками Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького. Торгові марки третіх сторін можуть також бути представлені на цьому вебсайті. Використання цих торгових марок без письмового дозволу НМЛ чи третіх сторін заборонене. При виникненні будь-яких питань у цьому розрізі слід звертатись за встановленим порядком.