Концерт «Єднання муз»

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує відвідати концерт «Єднання муз», який відбудеться в межах виставкового проєкту Петра Сипняка «Земля Свята» 11 квітня о 16:00.
У концерті візьмуть участь ті музиканти та оперні співаки, яких художник довірчо запросив у своїх портретних зображеннях виконати для відвідувачів виставки роль сучасних живих пророків. Такими пророками направду дуже часто є саме мистці різних галузей і напрямів: музики, поезії, співу, театру, літератури, видів образотворчого мистецтва тощо. Звучатимуть музичні твори українських та іноземних композиторів, пісні на слова видатних українських поетів, тексти яких тематично пов’язані з темою вшанування рідного краю та отчої землі як Божого саду і дару, що його Бог дав людині, повелівши плекати, як власну душу в духовній чистоті Божих заповітів.
Учасники концерту:
Софія Соловій – сопрано
Олег Лихач – тенор
Петро Радейко – баритон
Оксана Матвієнко – скрипка
Сергій Гурін – гітара
Ярослав Мигаль – віолончель
Володимир Савка – скрипка
Вірші читатиме акторка ТМ «Театр у кошику» Лідія Данильчук
Ведуча концерту – Зоріана Мірус

🎟️Вхід – вільний
На відкритті виставки Петра Сипняка «Земля Свята» було зголошено про донати на пікап для 109-ї РВП. Попередньо, ЗБІР ЗАКРИТО. Проте військові мають багато інших потреб. Просимо долучитися до збору під час концерту❗️

Чекаємо на вас!
📌Адреса: просп. Свободи, 20