Кураторська екскурсія Лесі Кочергіної-Дінкової

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Шановне товариство! Запрошуємо відвідати кураторську екскурсію Лесі Кочергіної-Дінкової виставковим проєктом «Ковчег. Антологія сенсів», яка відбудеться 10 грудня о 15:00.
Експозиція представляє творчість 13 художників з різних куточків України, об’єднаних спільною метою – дослідженням і відображенням українського буття через мистецтво.
«Ковчег. Антологія сенсів» – це не просто виставка, це метафора українського духу. Вона символізує колиску та човен, які відображають глибину і силу нашої культури, історії та ідентичності. В експозиції представлені твори живописців, скульпторів та фотографів, роботи яких транслюють різноманіття поколінь, стилів та культурних кодів, властивих різним регіонам України.
Учасниками виставки: Віра Кулеба-Баринова, Ігор Романко, Мар’ян Лунів, Микола Жулінський, Олександр Мельник, Інна Пантелемонова, Олексій Потапенко, Андрій Котлярчук, Петро Бевза, Олег Мінько, Юрій Мирко, Петро Антип, Микола Білик. Кожен із них зробив унікальний внесок у цей проєкт, зосередивши у своїх роботах основоположні константи української ідентичності. Представлені твори відображають пам’ять поколінь, святість родини, образ жінки-берегині, родючість землі, значення ікони-оберега, героїчні битви, традиційні обряди та вишиванку.
“Виставка складається з окремих персональних експозицій 13 митців з різних точок України. Тут живопис, скульптура і фотографія. Всі митці різні, кожна експозиція самодостатня і кожна розповідає про щось інше. В серці кожного з них Україна посідає чільне місце. У своїх роботах митці говорять про цінності, мислення та усвідомлення, про звички та традиції, які ми, українці, зберігали багато століть. Завдяки яким ми залишаємося нацією, яка веде спротив проти великого ворога та агресора” Леся Кочергіна-Дінкова.
🏷️Вхід – за вартістю вхідного квитка
📍просп. Свободи, 20
Чекаємо зустрічі!