Кураторська екскурсія від Вікторії Сипняк

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує відвідати екскурсію від Вікторії Сипняк у межах виставкового проєкту «Земля Свята». Подія відбудеться в неділю, 31 березня, о 15:00!
Під час екскурсії йтиметься про розтлумачення явних і прихованих смислів у творах, представлених на виставці, про переосмислення поняття “земля” як святого дару Божого, даного кожному народові й кожній людині зокрема за правом народження на цій землі, про господарювання її ресурсами та збереження їх для майбутніх поколінь, про успадкування права володіти рідною землею.
Поговоримо про ментальні діалоги та звʼязки між поколіннями в межах одного роду і народу, в контексті життєвого шляху кожної людини й цілих народів у загальній духовній еволюції людства.
У нових творах митця земля постане перед глядачами як священний обʼєкт культового замилування та поклоніння хлібороба, скотаря, ремісника в широкому значенні Людини розумної, яка народжена плекати, а не руйнувати Божий сад – нашу Землю.
Деякими творами автор ненавʼязливо натякає глядачеві на присутність серед нас «пророків у своїй Вітчизні» протягом цілої її історії та в сьогоденні, наголошуючи не лише на здатності, але й доконечності вчасно почути їхні пророчі застереження.
Про передчуття, рефлексії, переоцінку сенсів на тлі варварської війни росії проти України і про багато інших сенсів у нових серіях робіт Петра Сипняка.

Вхід – за вартістю вхідного квитка.

Виставка триватиме до 14 квітня 2024 року.

Адреса: просп. Свободи, 20

Чекаємо на вас!