Кураторська екскурсія виставкою Леопольда Левицького “Образ міста”

Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької

Запрошуємо на кураторську екскурсію та майстер-клас з лінориту у межах виставкового проєкту “Образ міста” про українського графіка Леопольда Левицького (1906–1973).

Кураторка Оксана Жмурко розповість про життєвий та творчий шлях митця, про світ жанрових і тематичних вподобань художника, серед яких міський пейзаж, образ міста, його дух та атмосфера є чи ненайважливішими.

На майстер-класі, надихнувшись образами міста Левицького, учасники зможуть створити авторські урбаністичні пейзажі або виконати лінорити на основі готової композиції за мотивами творчості видатного графіка.

Місто як феномен – неможливе без людини. Ці два начала – гуманістичне та урбаністичне – концептуально, ідейно, світоглядно взаємопов’язані, взаємодоповнюють одне одного і є взаємозалежними. Образ людини і образ міста присутні у мистецькому доробку художника від початку його творчого шляху, з 1930-х рр. Поряд із “реалістичними” міськими пейзажами, сповненими вуличного галасу, стрімкого руху чи тихих прогулянок, Л.Левицький створював композиції, у яких не стільки відображав місто чи його життя, як передавав настрій та характер, розповідав складні історії з багатьма сюжетними лініями.

Для участі просимо зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3CZJqav

Вартість кураторської екскусії + майстер-класу: 200 грн;

14:00
Кураторська екскурсія – виставкові зали НМЛ ім.Андрея Шептицького (вул. Листопадового чину, 7);

15:00
Майстер-клас з лінориту – Музей Леопольда Левицького (вул. М. Устияновича, 10/1).

Запрошуємо!