Перська каліграфія з Могаммадом Мегді Разі – майстер-клас!

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Друзі, чудова новина та унікальна нагода!

На Дні Омара Хайяма / Міжнародний день музеїв в НМЛ до нас приєднається сучасний іранський художник, каліграф із міста Язд – Могаммад Мегді Разі.

Mohammad mehdi razi проведе майстер-клас із каліграфії – будемо вчитися правильно писати перською, дізнаємося про значення тексту в східній культурі, познайомимося із інструментами та технікою письма, та ще й спробуємо самі писати так, щоб було дуже красиво).

Буде перекладач (велике спасибі Nadia Vyshnevska)

Запис на майстер-клас за телефоном: 067 609 75 26 (або ж пишіть на коло графіки, кількість учасників невелика, адже робота буде серйозна)

Вік – від 15 років
Вартість – 50 грн/особа
Тривалість – 2 години

Після цього відразу чекаємо вас на бесіді про українські переклади Омара Хайяма із Миколою Ільницьким Надією Вишневською і Тарасом Лучуком.

Могаммад Мегді Разі, художник-каліграф, куратор Razi Art Gallery в місті Язд, засновник університетського відділення каліграфічного живопису (“накаші хатт”) в Ірані.

Митець привезе художні роботи у стилі “наккаші хатт”, який передбачає використання тексту як живописного об’єкта, гру ліній та кольорів, що сплітаються у каліграмах.

Із 1996 року Могаммад Мегді Разі досліджує та офіційно викладає каліграфію та графічний дизайн у місті Язд, а також є запрошеним викладачем в університетах Тегерану. Член журі молодіжних конкурсів графіки та учасник семінарів з мистецтва каліграфії у Тегеранському музеї сучасного мистецтва (Іран).

У 2001 році – взяв участь у виставці дизайнерів іранських почерків у “Фарганґестан гонар” (Тегеран). У 2006 році – взяв участь у виставці творів арабської каліграфії (8th Gulf Cooperation Council Fine Arts and Calligraphy Exhibition) (у Маскаті, султанат Оман).
Каліграфічні роботи Могаммада Мегді Разі було експоновано на виставці іранського мистецтва в Римі у березні 2015 р.