«Творчі Музейнята» у вересні

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

«Творчі музейнята» пропонують насичену та цікаву програму для діток, яка спрямована на розкриття їхньої креативності, комунікаційних навичок та поглиблення знань про мистецтво. У вересні усіх учасників наших подій чекає активне та яскраве проведення часу під уважним наглядом наших колег.

Ми знаємо, що вересень – насичений на події та емоції час для дітей та їхніх батьків, тому пропонуємо трохи відволіктися від шкільної метушні та поринути у захоплюючий світ мистецтва, завітавши до нашої музейної майстерні. На вересень ми підготували цілу низку пізнавальних майстер-класів та квестів, також будуть творчі експерименти, цікаві розповіді про митців та музейні таємниці.

 

4 вересня (субота) о 14:00
Гра для дітей «Я – музейник». Дізнаємося про найцікавіші деталі роботи у музеї та про те, чим же займаються наші колеги. Запропонуємо учасникам спробувати себе у ролі кураторів та кураторок артпроєкту, розробити дизайн виставки і створити її рекламу! Розкажемо про особливості роботи наших колег-реставраторів, зберігачів фондів та доглядачів залів. Словом, подивимося і спробуємо на власному досвіді, як працює музей зсередини!
Вартість – 50 грн.

05 вересня (неділя) о 14:00«Великий музейний квест» для дітей.
Любите загадки, головоломки та інтелектуальні розваги?! Запрошуємо пограти з нами у великий музейний квест постійною експозицією музею!
Вартість 50 грн.

11 вересня (субота) о 14:00 – Майстер-клас для дітей «Ікона на склі».
Запрошуємо відчути себе народними гуцульськими іконописцями. Будемо малювати ікону на склі для себе, або ж на подарунок рідним чи друзям у нашій творчій майстерні.
Вартість 200 грн.

25 вересня (субота) 14:00 – Майстер-клас для дітей «Гравюра».
Пояснимо та навчимо тонкощів мистецтва гравюри. Будемо друкувати листівки та мініпостери у техніці лінориту та деревориту.
Вартість 100 грн.

Діє попередній запис на усі активності: (067) 713 83 04 – Марія