Аксіологія гобелена

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Друзі, щиро запрошуємо вас на відкриття виставки «Аксіологія гобелена» , яке відбудеться 16 травня 2024 року, о 16:00, у головній будівлі музею (просп. Свободи, 20)!
Це ретроспективна виставка відділу художнього текстилю Львівського фахового коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша, яка репрезентує творчість студентів та викладачів упродовж 2000–2024 років. В експозиції представлено мистецькі композиції, що вперше експонуються за межами цього навчального закладу.
Мистецтво гобелена має давню історію, що бере свій початок ще від коптських тканин II–IV ст. Зокрема, ви матимете нагоду побачити сучасну копію одного із таких давніх унікальних зразків, що створила студентка коледжу.
Упродовж віків ткання гобеленів набирало популярності, поширювалося Європою і надзвичайно дорого цінувалося. Львівська школа гобелена увібрала в себе тяглість національних та світових традицій. А відділ художнього текстилю коледжа став тим осередком, у якому плекається творчий підхід та індивідуальність мистецького почерку кожного студента.

Виставка триватиме до 30 червня 2024 року.
До зустрічі!