Григорій Лоїк “МАЙДАН – ВІЙНА – МАРЕ”

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Друзі, щиро запрошуємо вас на відкриття виставки Григорія Лоїка “МАЙДАН – ВІЙНА – МАРЕ”, яке відбудеться 23 травня 2024 року, о 16:00, у головній будівлі музею (просп. Свободи, 20)!
Випускник Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (тепер – Львівська національна академія мистецтв) Григорій Лоїк свою основну професійну роботу пов’язав з театром. Сьогодні він головний художник Тернопільського академічного обласного українського театру ім. Т.Г.Шевченка. Поставив там і в інших театрах України біля 100 вистав. Відзначений почесним званням заслуженого художника України. За майже тридцять років творчої праці втілив чимало сміливих концептуальних ідей в організацію сценічного простору. Разом з тим, вже від 1993 р. Григорій Лоїк виставляє свої твори на персональних та групових виставках в Україні й за кордоном.
Нова персональна виставка Григорія Лоїка МАЙДАН – ВІЙНА – МАРЕ присвячена пам’яті дружини Марії та драматичним подіям революції Гідності й російсько-української війни. Використавши досвід роботи з сучасною сценографією, художник сконструював складний простір, де кожен твір є самодостатнім, але водночас не має замкнутої герметичної структури, він активно взаємодіє з суспільним та часовим контекстом, часто виходячи за рамки класичного полотна.
Виставка триватиме до 30 червня 2024 року.
До зустрічі!