Ігор Гапон. Живопис

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького
19 листопада 2020 року в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького (головна будівля, проспект Свободи, 20) відкривається виставка живопису львівського художника Ігоря Гапона.
Ігор Гапон працює в царині станкового малярства та іконопису. Учасник багатьох виставок та пленерів в Україні та за кордоном. Твори зберігаються в музейних та приватних колекціях в Україні та за кордоном.
Домінуючою в творчості художника є тематика Карпатського краю. Для робіт І. Гапона властиві експресивність, упевнений рельєфний мазок, емоційна загостреність художнього бачення. Митець застосовує світлотіньові ефекти, композицію полотен визначає колір.
Ігор Гапон народився 1960 року у Львові. Закінчив Львівське училище прикладного мистецтва ім. І.Труша та Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. Велику колекцію своїх робіт автор подарував музею Івана Франка в селі Криворівня. В тому ж селі в церкві знаходяться багато ікон написаних художником. Ікону автора було подаровано Вселенському Патріарху Варфоломію в Константинополі.