Тарас Лозинський «Хвала Творцеві»

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Щиро запрошуємо вас відвідати ретроспективну виставку Тараса Лозинського «Хвала Творцеві».
«Українське малярство має дві великі напрямні у своєму розвитку: хвала Творцеві та хвала Творця через Його Творіння».
Тарас Лозинський
Тарас Лозинський (28 березня 1959 – 8 березня 2023) народився, жив і працював у рідному Львові. Тут він став відомим митцем, колекціонером, меценатом, видавцем та співзасновником Інституту колекціонерства українських мистецьких пам’яток при НТШ. Дивовижне вміння генерувати й утілювати в життя іноді найнеймовірніші ідеї, наполегливість, надзвичайна працьовитість і беззастережний талант – ось основні рушії формування його індивідуальності. Творам Тараса Лозинського притаманна оригінальна манера, яку він упродовж років відшліфовував щоденною ретельною працею.
Від юних літ Тарас Лозинський знав, що хоче бути художником, і не зраджував цій мрії до останніх днів. Твори майстра ніби промовляють до глядача словами автора: «Сутність малярства є сутністю звеличальною. Природа цього явища є приналежною лише такому творінню, як людина».
Експозиція виставки, до якої увійшли малярство на склі, графіка та живопис, репрезентує увесь творчий шлях митця: від ранніх творів 1978 року до останніх робіт, намальованих уже наприкінці життя.

Виставка триватиме до 14 липня 2024 року.

📍Головна будівля НМЛ
🕒 ВТ-НД / 10:00 – 18:00
(каса зачиняється о 17:30)
Понеділок – вихідний

Вартість квитків:
-дорослі – 100 грн.,
-студенти, пенсіонери – 50 грн.,
-учні – 40 грн.
До зустрічі!